reklama

Final Fantasy I dla Android i iOS za darmo, ale tylko do końca sierpnia

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Ciekawą niespodziankę przygotowało SQUARE ENIX dla fanów uniwersum Final Fantasy. Dzięki aplikacji FINAL FANTASY PORTAL mogą oni za darmo pobrać pierwszą część tej kultowej serii. Wystarczy posiadać odpowiednie urządzenie z systemem Android albo iOS.

FINAL FANTASY PORTAL APP to nietypowa aplikacja społecznościowa. Z jednej strony zapewnia dostęp do oficjalnych informacji ze świata Final Fantasy, z drugiej zawiera w sobie gry w tym karciankę Triple Triad oraz pierwszą, odświeżoną część serii.

Final Fantasy I możemy pobrać za darmo tylko do końca sierpnia. Jej normalna cena to około 25 zł. Gra zostanie przypisana do programu i będzie dostępna tylko z jego poziomu. FINAL FANTASY PORTAL APP w wersji dla Androida i iOS znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama