r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Final Fantasy VI zmierza na urządzenia przenośne, kiedyś dostaniemy może do rąk i VII

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Square Enix w ostatnim czasie mocno skupia się m.in. na reedycjach starych, uznanych gier z serii Final Fantasy. Do kilku produktów, które już ukazały się na urządzenia przenośne, można będzie wkrótce dopisać niezapomnianą szóstą (lub trzecią, zależy czy ktoś woli japońską numerację) odsłonę tej wielce popularnej marki. Sprzęty z iOS oraz Androidem dostaną klasyka 2D z grafiką w o wiele wyższej rozdzielczości i z łatwiejszymi walkami, by obeszło się bez mozolnego podbijania poziomów postaci.

Co interesujące, firma odkurzania dawnych projektów prawdopodobnie nie zakończy na dwuwymiarowych odsłonach sagi. Zdaje sobie sprawę, ilu na świecie jest fanów choćby Final Fantasy VII. Zachęca tym bardziej do wspierania kierunku, w jakim podąża, poprzez szerokie otworzenie portfeli. Jeśli wznowione FF będą się sprzedawać dobrze, sny o ulepszonym, przenośnym Cloudzie nie pozostaną marzeniami w chmurach...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.