r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Final Fantasy VII 1.0.27

Strona główna Android Gry RPG i MMO

Final Fantasy VII na Androida to wydanie dobrze znanego hitu fabularnego na urządzenia mobilne. Gra jest bezpośrednim przeniesieniem wersji z PC, bez żadnych zmian i dodatków.

Galeria programu

Historia zaczyna się, gdy reaktor Mako, obsługujący metropolis Midgaru, zostaje zbombardowany i zniszczony przez grupę Avalanche. Jednym z najemników, którzy biorą udział w ataku, jest Cloud Strife – były żołnierz elitarnej jednostki Shinry. Udział w zamachu wciąga go i jego przyjaciół w walkę o losy planety.

Na ekranie dotykowym gramy używając wirtualnego kontrolera, który został tak zaprojektowany, by nie zasłaniać istotnych obszarów ekranu. W opcjach można zmienić jego przezroczystość. Ponadto można wyłączyć starcia z przeciwnikami na mapach obszarów. Gra została też wyposażona w ułatwienie, jakim jest komenda Max Stats, ustawiająca wszystkie statystyki „na maksa”.

Gra wymaga sporych zasobów. Trzeba mieć przynajmniej 2 GB RAM-u w urządzeniu i 4 GB wolnej pamięci na dane. Wydawca opublikował listę kompatybilnych urządzeń, na których granie będzie komfortowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 07.07.2016 13:21

Za 70 zł to kupie sobie litra fajnej wódeczki, przy której będę się lepiej bawił. Jak fajnal VII to tylko w oryginale na starym plejaczu, to był klimat... A nie jakieś porty na Lagdroida.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.