Final Fantasy VII Final Fantasy VII 1.0.29

Strona główna Android Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

Final Fantasy VII na Androida to wydanie dobrze znanego hitu fabularnego na urządzenia mobilne. Gra jest bezpośrednim przeniesieniem wersji z PC, bez żadnych zmian i dodatków.

Historia zaczyna się, gdy reaktor Mako, obsługujący metropolis Midgaru, zostaje zbombardowany i zniszczony przez grupę Avalanche. Jednym z najemników, którzy biorą udział w ataku, jest Cloud Strife – były żołnierz elitarnej jednostki Shinry. Udział w zamachu wciąga go i jego przyjaciół w walkę o losy planety.

Na ekranie dotykowym gramy używając wirtualnego kontrolera, który został tak zaprojektowany, by nie zasłaniać istotnych obszarów ekranu. W opcjach można zmienić jego przezroczystość. Ponadto można wyłączyć starcia z przeciwnikami na mapach obszarów. Gra została też wyposażona w ułatwienie, jakim jest komenda Max Stats, ustawiająca wszystkie statystyki „na maksa”.

Gra wymaga sporych zasobów. Trzeba mieć przynajmniej 2 GB RAM-u w urządzeniu i 4 GB wolnej pamięci na dane. Wydawca opublikował listę kompatybilnych urządzeń, na których granie będzie komfortowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!