Final Fantasy VII 1.0.5

Strona główna iOS Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

Final Fantasy VII to wydanie dobrze znanego hitu RPG sprzed lat na urządzenia mobilne. Gra jest bezpośrednim przeniesieniem wersji z PC, bez żadnych zmian i dodatków. Została jedynie przystosowana do grania na ekranie dotykowym.

Historia zaczyna się, gdy reaktor Mako, obsługujący metropolis Midgaru, zostaje zbombardowany i zniszczony przez grupę Avalanche. Jednym z najemników, którzy biorą udział w ataku, jest Cloud Strife – były żołnierz elitarnej jednostki Shinry. Udział w zamachu wciąga go i jego przyjaciół w walkę o losy planety.

Na ekranie dotykowym gramy używając wirtualnego kontrolera, z czterema przyciskami lub wirtualną analogową gałką, który został tak zaprojektowany, by nie zasłaniać elementów gry. Ponadto można wyłączyć starcia z przeciwnikami na mapach obszarów. Gra została też wyposażona w ułatwienie, jakim jest komenda Max Stats, ustawiająca wszystkie statystyki „na maksa”. Aplikacja obsługuje obracanie ekranu.

Gra wymaga sporych zasobów. Trzeba mieć przynajmniej 2 GB RAM-u w urządzeniu i 4 GB wolnej pamięci na dane. Komfortowe granie zapewni iPhone 5s, iPad trzeciej generacji, iPad mini 2 lub iPod Touch 6.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji