r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Final Fantasy VII: Re-Imagined, czyli fanowska bijatyka na bazie znanej gry RPG

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Final Fantasy VII jest projektem, który niewątpliwie należy zaliczyć do grona kultowych. Chociaż firma Square Enix pracuje już nad jego nowoczesną przeróbką, fani tytułu nie zasypiają gruszek w popiele. Grupa pasjonatów na bazie wydarzeń z hitu przygotowuje bijatykę FFVII: Re-Imagined. Demko technologiczne produktu, który ma zamiar stać się pełnoprawną grą, jest już za darmo dostępne do pobrania lub uruchomienia online.

Do dyspozycji dostajemy jeden rozległy poziom, a do wyboru Clouda lub Tifę, przy czym jest też opcja zabawy z kolega na tym samym komputerze. Zabawa polega oczywiście na parciu przed siebie i eliminowaniu wszystkich wrogów, którzy staną nam na drodze. Cieszą smaczki takie jak obecność materii (system ma zostać znacznie rozbudowany w przyszłości), gościnne występy znanych z FFVII bohaterów, plus oczywiście potężne ataki magiczne i przywołania. Są tu także zalążki systemu zdobywania doświadczenia oraz poprawiania statystyk czy wyposażenia. Tylko czy Square Enix nie zablokuje gry...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.