r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Final Fantasy VIII do kupienia w sklepie Steam

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Gracze chcący nadrobić zaległości sprzed lat albo po prostu powrócić do pierwszych odsłon Final Fantasy z elementami 3D, od jakiegoś czasu mogą w sklepie Steam kupić nieco usprawnioną wersję kultowej części VII serii. Teraz Square Enix dorzuciło do tego również miło wspominaną przez wielu ósemkę. Warto sprawdzić, na punkcie jakiej historii oszalało niegdyś ponad 8,5 miliona miłośników RPG w japońskim stylu.

Oczywiście poza takim usprawnieniem gry, żeby nie było obecnie problemów z jej uruchomieniem na nowoczesnych komputerach (w końcu debiutowała w 1999 roku), doszło kilka rzeczy w stosunku do rozpikselowanego pierwowzoru. Przede wszystkim tytuł korzysta ze standardowych dobrodziejstw Steam, oferując miedzy innymi zestaw osiągnięć. Żeby ułatwić nieco powrót na stare śmieci można skorzystać też z opcji Magic Booster, dającej po 100 sztuk każdego z kilku potężnych ataków magicznych. Z produktem zintegrowano mini grę Chocobo World, w której kierujemy Chocobosem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.