r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn ma problemy na starcie, pomimo testów beta

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Po fiasku wydanego we wrześniu 2010 roku sieciowego Final Fantasy XIV firma Square Enix nie porzuciła negatywnie przyjętego MMO, ale postanowiła przerobić projekt wedle uwag graczy i wystartować raz jeszcze. Nowa edycja, znana jako A Realm Reborn, po wielu miesiącach beta testów trafiła wreszcie do sprzedaży w pełnej wersji. Okazało się jednak, że serwery nie wytrzymują naporu ludzi, za co producenci przepraszają.

Jak podają, zainteresowanie tytułem przerosło ich oczekiwania i dlatego przynajmniej jeszcze przez kilka dni będzie problem z zalogowaniem się do gry, podczas gdy twórcy pracować będą w pocie czoła nad ulepszeniem infrastruktury. Żeby nie pogarszać sprawy, wstrzymano sprzedaż cyfrowych edycji Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. W komentarzach do informacji podanej na Facebooku, widać pewne rozgoryczenie i pojawiają się pytania o sensowność przeprowadzonej bety...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.