r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Final Fight Alpha

Strona główna Windows Gry Bijatyki

Niezależni twórcy gier uwielbiają kontynuować wątki ze znanych produkcji sprzed lat i automatowy przebój Final Fight nie jest tutaj wyjątkiem. W fanowskiej wersji Alpha dawny hit powrócił w bezpłatnej formie, do pobrania dla każdego, kto akurat tęskni za wrzucaniem żetonów do diabelskiej maszyny. Projekt przy okazji nawiązuje do innej serii Capcomu, a mianowicie Street Fightera. Pokierujecie tu też postaciami z tejże gry.

Łącznie do dyspozycji dostajemy ośmiu bohaterów. Każdy dysponuje nieco innymi ciosami, z tymi specjalnymi na czele. Rozgrywka pozostaje wierna tej sprzed dekad. Samotny heros idzie przez miasto, wręcz pokonując kolejne zastępy bandytów najprzeróżniejszych. Raz na jakiś czas zdarzy się starcie z silniejszym wrogiem, czyli tak zwanym bossem. Te postaci dysponują wyjątkowo długim paskiem życia.

Final Fight Alpha nawiązuje do swojej automatowej przeszłości, dlatego nastawcie się na walkę równocześnie z kilkoma przeciwnikami, okazjonalne niszczenie elementów otoczenia w poszukiwaniu bonusów czy wykorzystywanie porozrzucanych broni. Tu wszystko jest ręcznie rysowane i należy docenić trud grafików, chociaż czasem nieco za blisko trzymają się oni oryginalnych źródeł. W każdym razie warto dać dziełu szansę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
lordjahu   24 #2 04.11.2016 10:17

Oj grało się kiedyś w ten tytuł. Bomba !

darek719   41 #1 16.04.2016 12:30

Fajna bijatyka z ciekawymi postaciami. Rozrywka gwarantowana.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.