Final Uninstaller 2.6.10

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Final Uninstaller to kompleksowe narzędzie do odinstalowywania niechcianego oprogramowania i optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

W porównaniu do wbudowanego w systemie apletu do odinstalowywania oprogramowania charakteryzuje się dużo większą skutecznością działania. Dobrze sprawdza się nie tylko podczas standardowego usuwania niechcianych programów, ale również w przypadkach kiedy domyślny kreator instalacji swoją pracę zakończy niepowodzeniem. Potrafi wyszukiwać i usuwać pliki oraz wpisy w rejestrze systemowym, z którymi nie radzą sobie konkurencyjne rozwiązania. Final Uninstaller z powodzeniem oczyści komputer z ponad tysiąca najpopularniejszych aplikacji. Na chwilę obecną lista obsługiwanych programów zawiera niespełna 1400 pozycji, wśród których znaleźć można oprogramowanie antywirusowe, komunikatory internetowe, paski narzędziowe instalowane z różnymi aplikacjami itp. Narzędzie często wykorzystywane jest również do usuwania z systemu szkodliwych komponentów.

Funkcjonalność Final Uninstaller nie kończy się tylko na całkowitym usuwaniu z systemu i dysku twardego zbędnego oprogramowania. Program wyposażony został także w kilka przydatnych modułów do optymalizacji pracy komputera. Znajdziemy wśród nich proste, ale skuteczne narzędzia do oczyszczania dysku twardego ze zbędnych plików, wyszukiwania i kasowania duplikatów plików, defragmentacji dysku twardego oraz usuwania z rejestru zbędnych wpisów.

Program pomimo swojej dużej skuteczności jest w pełni bezpieczny. Jego zaletą pomimo braku polskiej wersji językowej jest prosta obsługa, z którą bez problemów poradzi sobie nawet początkujący użytkownik.

Uwaga!

  1. Wersja testowa programu pozwala na odinstalowanie zaledwie 3 aplikacji zawartych w bazie Final Uninstaller Database i 3 z Special Uninstaller Database. Chcąc wykorzystać Final Uninstallera do usuwania większej ilości zbędnego oprogramowania należy zakupić licencję, a następnie ją zarejestrować.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 09.03.2012 09:28

a ja sie niezgadzam z wasza opinia o darmowych i platnych listach za wiele by sie namieszalo a i dp by stracili odwiedzajacych .Jak wiadomo kluczem do sukcesu dp sa komentaze ktore mozna wyrazac ponizej danrgo softu a co za tym idzie to to ze nawet laik moze tu znalezc recenzje na temat poszukiwanego softu i podjac trafna decyzje co do uzywalnosci ww.lub rezygnacji z instalacji,mozna rez przeczytac instrukcje lub wiele porad na tematy oprogramowania a tak to zostanie tylko avast i avg i na tym sie kariera dp skonczy hehe bo opinie na ww. programy kazdy juz zna :)

  #3 06.03.2012 21:33

Tak jak dericzek.Uważam to za nieporozumienie:p

  #2 28.04.2011 10:15

Potwierdzam opinię dericzka i jego propozycję co do odrębnej listy oprogramowania free.

  #1 27.04.2011 23:27

Nic ciekawego. Szmelc. Jak ktoś chce coś darmowego polecam REVO UNINSTALLER - darmowe bez żadnego szmelcu -> "Wersja testowa programu pozwala na odinstalowanie zaledwie 3 aplikacji zawartych w bazie Final Uninstaller Database i 3 z Special Uninstaller Database". Proponuje stworzyć DP free stronę promującą tylko dobre darmowe programy.