r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Finalna wersja Linux Mint 9 Xfce gotowa do pobrania

Strona główna Aktualności

Jest już dostępna finalna wersja Linux Mint 9 Xfce - dystrybucji Linuksa opartej na Ubuntu.

Linux Mint 9 Xfce został wyposażony w nowy Menedżer Oprogramowania, który może pochwalić się odświeżonym wyglądem i możliwością instalowania oprogramowania w tle. W systemie znajdziemy także nowe narzędzia do tworzenia kopii zapasowych wzbogacone o funkcje kompresji i weryfikacji integralności danych. Duże zmiany wprowadzono także do wyglądu systemu - specjalnie dla Linux Mint 9 Xfce zaprojektowano nowe tła, ekran powitalny i Menedżer Aktualizacji. Twórcy wprowadzili także do dystrybucji instalator zdolny do pracy z poziomu systemu Windows. Pojawiło się również narzędzie USB Creator przeznaczone do wyeksportowania Linux Mint na przenośny dysk USB. W menu podręcznym wprowadzono możliwość usuwania zasobów bez ich przenoszenia do kosza.

Linux Mint 9 Xfce powinien przypaść do gustu właścicielom starszych komputerów - do jego uruchomienia wystarczy sprzęt z procesorem x86, 256 MB pamięci RAM i kartą graficzną o rozdzielczości 800x600. Ponadto komputer musi posiadać dysk twardy o pojemności co najmniej 4 GB i napęd CD-ROM lub port USB. Dystrybucję można pobrać w kilku wariantach w formie obrazu CD lub DVD.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.