r   e   k   l   a   m   a
reklama

Finalne wersje usług Windows Live Wave 2

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft udostępnił wreszcie do pobrania finalne buildy nowych wersji usług wchodzących w skład rodziny Windows Live. Najbardziej oczekiwaną nowością jest z pewnością Windows Live Messenger w wersji 8.5, ale nie tylko - zintegrowany instalator proponuje także programy Writer, Toolbar, Photo Gallery, Family Safety oraz nowego asystenta logowania do usług Windows Live w postaci pluginu do przeglądarki.

Windows Live Installer z nowymi, finalnymi wersjami oprogramowania dostępny jest w angielskiej oraz polskiej wersji językowej. Powinien także działać prawidłowo na 64-bitowej wersji systemu Windows Vista. Wszystkie produkty wybrane do instalacji zostaną pobrane automatycznie przez instalator, a ewentualne poprzednie wersje - uaktualnione. W razie jakichkolwiek problemów z instalacją (na przykład na wersjach beta) pomocny może okazać się artykuł Bazy Wiedzy KB940065.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów