r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Finalny Firefox 3 w czerwcu?

Strona główna Aktualności

Dotychczas Mozilla nie zalecała korzystania z wersji beta Firefoksa 3 szerokiemu gronu użytkowników, a jedynie testerom i programistom. Teraz twórcy przeglądarki spod znaku liska poinformowali, że najnowsza, trzecia wersja jest już gotowa do powszechnego użytku. Nowego Firefoksa czekają jeszcze ostatnie szlify tak, aby zdążyć z oficjalną premierą przed końcem czerwca.

Mozilla śpieszy się z wydaniem wersji trzeciej w obawie przed swoimi największymi rywalami - Safari i Internet Explorerem. Pierwsza beta IE 8 została oddana w ręce użytkowników parę tygodni temu. Fundacja obawia się także przejęcia Yahoo! przez Microsoft.

Według podanych informacji w chwili obecnej trwają końcowe prace, po których pozostanie programistom tylko poprawienie wyglądu nowego Firefoksa. Mimo to, twórcy przeglądarki już teraz zachęcają bardziej zaawansowanych użytkowników wersji 2.x do przesiadki na trójkę, zwracając przy tym uwagę na fakt większego bezpieczeństwa, czy też mniejszego zużycia zasobów systemowych wykorzystywanych przez aplikację.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.