Finalny MSN Toolbar Suite

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś pojawiła się finalna wersja MSN Toolbar Suite. Od wcześniej już dostępnej wersji beta w pakiecie nie wprowadzono większych zmian funkcjonalnych, poza drobnymi uwagami zgłoszonymi przez użytkowników. Poprawiono go natomiast pod względem stabilności i wydajności. Program na dziś dostępny jest jedynie w języku angielskim.

MSN Search Toolbar to zestaw aplikacji umożliwiających przeszukiwanie nie tylko Internetu,
ale również plików na własnym komputerze w ułamku sekundy. Jest to odpowiedź Microsoftu na podobne rozwiązanie oferowane przez Google i Yahoo. Na MSN Toolbar Suite składają się MSN Toolbar for Internet Explorer, MSN Deskbar, MSN Dektop Search i MSN Toolbar for Outlook.

MSN Toolbar zapewnia przeszukiwanie Internetu z dodatkowego paska narzędzi IE, podświetlanie wyszukiwanych fraz oraz blokowanie okien typu pop-up. Nowością jest natomiast przeszukiwanie zawartości komputera - Windows Desktop Search oraz pasek narzędzi MSN Toolbar dla programu Microsoft Outlook. Przeszukiwanie ze wszystkich trzech komponentów odbywa się w spójny sposób. W zależności od miejsca, z którego użytkownik rozpocznie wyszukiwanie, zmienia się domyślny filtr znalezionych wyników - w Internet Explorerze domyślnie są to strony internetowe, w programie Microsoft Outlook - zawartość folderów Outlooka, zaś w przypadku wyszukiwania z paska narzędziowego na pulpicie lub Eksploratora Windows - zawartość komputera.

MSN Toolbar Suite pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Akcesoria -> Inne akcesoria

© dobreprogramy
s