Finalny Maxthon tuż, tuż

Strona główna Aktualności

O autorze

Wielkimi krokami nadchodzi moment pojawienia się ostatecznej, stabilnej wersji Maxthona 2.0, jednej z najpopularniejszych przeglądarek na świecie, które bazują na silniku Internet Explorer.

W dniu dzisiejszym światło dzienne ujrzała piąta wersja beta Maxthona 2.0. Wśród najciekawszych zmian w nowym Maxthonie, użytkownicy otrzymają zaawansowaną obsługę proxy z możliwością przypisywania różnych serwerów do poszczególnych stron WWW oraz wielowątkowy interfejs ograniczający możliwość zawieszania się przeglądarki podczas ładowania rozbudowanych stron WWW.

Ponadto w wersji 2.0 znajduje się rozbudowany system filtrów, który pozwala na blokowanie nie tylko reklam, ale także złośliwego kodu i innych zbędnych elementów. Co zaś tyczy się wyglądu aplikacji, to można zmieniać go dowolnie przy pomocy wielu dostępnych skórek. System zabezpieczanych hasłem profili ułatwia pracę wielu osobom na tym samym komputerze. Zintegrowany system poprawek bezpieczeństwa ogranicza ryzyko ataku z wykorzystaniem nie załatanej luki z IE.

Przeglądarkę Maxthon 2.0.1.8313 Beta 5 pobrać można ze strony producenta. Ostrzegamy, że jest to wersja testowa, niestabilna i mogą występować w niej błędy.

© dobreprogramy

Komentarze