Finalny Test Pilot 1.0 wydany

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Po 10 miesiącach od wydania pierwszej wersji wtyczki Test Pilot ukazała się finalna wersję tego dodatku. Przypomnijmy, że program Test Pilot umożliwia testowanie i ocenianie najnowszych rozwiązań wprowadzanych do przeglądarki Firefox.

Test Pilot 1.0 nie różni się znacząco od udostępnionej kilka tygodni wcześniej wersji beta. Wśród wprowadzonych zmian warto jednak wymienić bezproblemową współpracę z testowymi wersjami Firefoksa, w tym wydaniami nocnymi. Ponadto autorzy wprowadzili wiele poprawek i usprawnień interfejsu użytkownika, które mają uprościć korzystanie z dodatku. Osoby chcące wcielić się w rolę beta-testerów Firefoksa mogą teraz w prosty sposób zapisać się do jednego z trwających badań lub przyjrzeć się bliżej już zakończonym analizom. Warto pamiętać także o nowych zasadach polityki prywatności programu Test Pilot, które pozwalają nam na eksport i samodzielną analizę wyników badań.

Dodatek Test Pilot 1.0 umożliwiający zapisanie się do prowadzonych przez Mozillę badań i analiz można pobrać bezpośrednio ze strony projektu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie