r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Finalny Test Pilot 1.0 wydany

Strona główna Aktualności

Po 10 miesiącach od wydania pierwszej wersji wtyczki Test Pilot ukazała się finalna wersję tego dodatku. Przypomnijmy, że program Test Pilot umożliwia testowanie i ocenianie najnowszych rozwiązań wprowadzanych do przeglądarki Firefox.

Test Pilot 1.0 nie różni się znacząco od udostępnionej kilka tygodni wcześniej wersji beta. Wśród wprowadzonych zmian warto jednak wymienić bezproblemową współpracę z testowymi wersjami Firefoksa, w tym wydaniami nocnymi. Ponadto autorzy wprowadzili wiele poprawek i usprawnień interfejsu użytkownika, które mają uprościć korzystanie z dodatku. Osoby chcące wcielić się w rolę beta-testerów Firefoksa mogą teraz w prosty sposób zapisać się do jednego z trwających badań lub przyjrzeć się bliżej już zakończonym analizom. Warto pamiętać także o nowych zasadach polityki prywatności programu Test Pilot, które pozwalają nam na eksport i samodzielną analizę wyników badań.

Dodatek Test Pilot 1.0 umożliwiający zapisanie się do prowadzonych przez Mozillę badań i analiz można pobrać bezpośrednio ze strony projektu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.