r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Finalny Thunderbird 1.5 już dostępny!

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się wersja finalna programu pocztowego Mozilla Thunderbird 1.5. Tak jak to miało miejsce w przypadku najnowszego Firefoksa, wersja zlokalizowana została udostepniona praktycznie jednocześnie z oryginalną, więc od razu możemy cieszyć się polskim menu.

Thunderbird 1.5 oferuje w stosunku do poprzedniej - 1.07 sporo zmian. Przede wszystkim duży nacisk postawiono na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Wprowadzono ochronę przed phishingiem, a także poprawiono system ochrony antyspamowej. Program rozpoznaje nagłówki dodawane przez oprogramowanie antyspamowe zainstalowane na serwerach pocztowych. Ponadto wprowadzono szereg innych poprawek związanych z bezpieczeństwem.

Tak jak w przypadku nowego Firefoksa wprowadzono sprawny system automatycznej aktualizacji, pobierane są niezbędne pliki, które uległy zmianie. Z ważnych funkcjonalnych usprawnień warto wspomnieć o sprawdzaniu pisowni w trakcie lub po napisaniu wiadomości. Nad bezpieczeństwem wiadomości czuwa natomiast autozapis działający w określonych przez użytkownika odstępach czasowych.

Ponadto wprowadzono szereg innych bardzo przydatnych zmian i nowości takich jak obsługa podcastingu, formatu OPML i wiele innych... Więcej na temat Thunderbirda i zmian w najnowszej wersji przeczytać można w serwisie poświęconym tej aplikacji prowadzonym przez oficjalny zespół lokalizacyjny AviaryPL.

Najnowszą wersję programu Mozilla Thunderbird pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki WWW i klienci poczty e-mail

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.