r   e   k   l   a   m   a
reklama

Finalny Windows Live Writer w Microsoft Update

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft poinformował, że rozpoczął proces publikacji finalnej wersji Windows Live Writer w usłudze Microsoft Update. Oznacza to, że użytkownicy wersji Beta 2 oraz Beta 3 aplikacji będą mogli pobrać uaktualnienie do gotowego programu bezpośrednio z tej witryny razem z innymi aktualizacjami - o ile oczywiście włączyli na swoich systemach funkcję Microsoft Update (domyślnie system korzysta tylko z Windows Update, czyli pobierane poprawki ograniczają się do Windows). Windows Live Writer oznaczony został jako aktualizacja Ważna.

Alternatywnie do pobierania programu z witryny Microsoft Update można też pobrać go bezpośrednio ze strony domowej Windows Live Writer. Premiera internetowa finalnej wersji miała miejsce na początku listopada, razem z innymi składnikami Windows Live.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów