r   e   k   l   a   m   a
reklama

Finalny Windows Server 2008 już 6 lutego

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Według najnowszych informacji, Windows Server 2008 wszedł w fazę escrow - oznacza to, że trwają już dosłownie ostatnie testy i jeśli wszystko zakończy się pomyślnie, 16 stycznia build osiągnie status finalnego, a do 23 stycznia jego ukończenie potwierdzą wewnętrznie wszystkie zespoły programistów w firmie Microsoft. Następnie 6 lutego po procesie nazywanym "weryfikacją nośnika" Windows Server 2008 zostanie skierowany do produkcji (RTM).

Oficjalna, światowa premiera nowego systemu serwerowego połączona z premierą Visual Studio 2008 i SQL Server 2008 odbędzie się 27 lutego w Los Angeles. Wcześniej zapowiadano, że Service Pack 1 dla Windows Vista ma się pojawić równolegle do Windows Server 2008, zatem wydanie finalnego SP1 zbliża się już naprawdę wielkimi krokami. Prawdopodobnie można także oczekiwać szybkiego wydania dodatku SP1 dla Windows Server Update Services 3.0.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii