r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Finanse 3.1.3.370

Strona główna Windows Phone Biuro

Finanse wchodzi w skład aplikacji bing. Zapewnia nam dostęp do informacji finansowych, wyników giełdowych, wiadomości ekonomicznych oraz prostych narzędzi. Swoje dane synchronizuje z wersja na Windows 8, aplikacjami na iOS i Androida oraz nową odsłoną serwisu MSN.

Galeria programu

Główny ekran Finansów składa się z czterech zakładek. Znajdziemy wśród nich: dzisiaj, wiadomości, rynek, obserwowane oraz narzędzia. Wiadomości to zbiór informacji ze świata biznesu, materiały są pobierane z kilku różnych źródeł. Rynek pozwala nam śledzić notowania giełdowe. Niestety rodzimy WIG 20 aktualizowany jest z 2 dniowym opóźnieniami. Poniżej wykresu głównego mamy dane z innych giełd. Dodatkowo po ich wybraniu otrzymamy bardziej szczegółowe informacje.

Zakładka obserwowane pozwala śledzić wyniki wybranych spółek. Kafelki przedstawiają najważniejsze dane oraz przekierowują do statystyk i profilu spółki. W Więcej odnajdziemy podgląd światowych rynków, towarów, walut, przelicznik i kalkulator hipoteczny. Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w specyfikę Windows Phone. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.