r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Find Any File 1.8.9r4

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Find Any File to narzędzie do wyszukiwania plików znajdujących się na dysku naszego Maca.

Aplikacja pozwala szybko wyszukiwać pliki i foldery. W głównym oknie do dyspozycji mamy zaawansowane opcje, umożliwiające zawężenie wyszukiwania, aby łatwiej było odnaleźć konkretne pliki. W tym celu możemy ustawić szereg reguł, podobnie jak ma to miejsce w wyszukiwarce systemowego Findera. Mamy możliwość na przykład określenia czasu modyfikacji lub utworzenia poszukiwanych plików, a także ich wielkości, nazwy oraz tagów. Parametry wyszukiwania można zapisywać, dzięki czemu możliwe jest ich łatwe przywrócenie w przyszłości.

r   e   k   l   a   m   a

W przeciwieństwie do systemowej wyszukiwarki Spotlight, program potrafi wyszukiwać pliki ukryte oraz systemowe. W oknie wyników wyszukiwania mamy dostęp do drzewa katalogów, co bardzo ułatwia zorientowanie się, w jakiej lokalizacji znajduje się konkretny plik. Interfejs aplikacji jest prosty, a obsługa bardzo intuicyjna. W preferencjach mamy między innymi możliwość zdefiniowania skrótu klawiszowego, który pozwoli wywołać okno programu. Z tego miejsca możemy również zmienić wielkość i krój czcionki używanej w wynikach wyszukiwania.

Program dostępny jest w wersji testowej (shareware). Pełną wersję można zakupić na stronie dewelopera.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

OS X może więcej: przegląd zamienników wyszukiwarki Spotlight

41
OPROGRAMOWANIE 29.11.2015 | Michał Sokołowski

Jedną z mocnych stron systemu OS X jest świetna wyszukiwarka Spotlight, która potrafi naprawdę bardzo wiele. To potężne narzędzie, dzięki któremu nie tylko błyskawicznie odnajdziemy pliki przechowywane na naszym dysku, ale również dokonamy prostych działań matematycznych, sprawdzimy pogodę, notowania giełdowe, kurs walut lub wynik ostatniego meczu ulubionej drużyny. Niestety w polskiej wersji systemu jej funkcjonalność jest mocno ograniczona. W tym zestawieniu przedstawiamy przegląd aplikacji, które są dobrymi zamiennikami rozwiązania firmy Apple, a niektóre z nich mogą jeszcze więcej. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.