Find Any File Find Any File 1.8.9r4

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobie​rz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Find Any File to narzędzie do wyszukiwania plików znajdujących się na dysku naszego Maca.

Aplikacja pozwala szybko wyszukiwać pliki i foldery. W głównym oknie do dyspozycji mamy zaawansowane opcje, umożliwiające zawężenie wyszukiwania, aby łatwiej było odnaleźć konkretne pliki. W tym celu możemy ustawić szereg reguł, podobnie jak ma to miejsce w wyszukiwarce systemowego Findera. Mamy możliwość na przykład określenia czasu modyfikacji lub utworzenia poszukiwanych plików, a także ich wielkości, nazwy oraz tagów. Parametry wyszukiwania można zapisywać, dzięki czemu możliwe jest ich łatwe przywrócenie w przyszłości.

W przeciwieństwie do systemowej wyszukiwarki Spotlight, program potrafi wyszukiwać pliki ukryte oraz systemowe. W oknie wyników wyszukiwania mamy dostęp do drzewa katalogów, co bardzo ułatwia zorientowanie się, w jakiej lokalizacji znajduje się konkretny plik. Interfejs aplikacji jest prosty, a obsługa bardzo intuicyjna. W preferencjach mamy między innymi możliwość zdefiniowania skrótu klawiszowego, który pozwoli wywołać okno programu. Z tego miejsca możemy również zmienić wielkość i krój czcionki używanej w wynikach wyszukiwania.

Program dostępny jest w wersji testowej (shareware). Pełną wersję można zakupić na stronie dewelopera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!