r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Find My Car 1.2

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Find My Car przygotowana przez LabOfApp to bardzo prosta i bardzo ładna aplikacja, pozwalająca odnaleźć samochód na parkingu na podstawie współrzędnych GPS.

Po zaparkowaniu samochodu należy zapisać pozycję w aplikacji. Często wykorzystywane miejsca parkingowe (albo inne miejsca) można dodać do do kolekcji zakładek i w każdej chwili przejść do nawigacji w ich kierunku. Aplikacja pokazuje strzałkę i odległość do zapisanego punktu na podstawie wskazań GPS-u smartfonu. W ustawieniach można także wybrać, czy odległość będzie podana w systemie metrycznym, czy w milach.

Aplikacja jest darmowa, ale ma też płatną wersję. Można w niej znaleźć więcej kolorów tła, nieograniczoną listę zakładek i możliwość wpisania zakładki przez podanie współrzędnych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 4 – parkowanie i opłaty

14
28.01.2016  •  Anna Rymsza

Parkowanie to kolejna bardzo ważna część życia kierowców i póki co niewiele samochodów może to zrobić za nas. Smartfony mogą pomóc w tym na wiele sposobów. Trzeba znaleźć miejsce Parkopedia – encyklopedia parkingów W poszukiwaniu parkingu Parkopedia jest narzędziem niezwykle pomocnym. W aplikacji znajdziemy bazę parkingów (nie licząc miejsc na ulicach, na których można zaparkować), wraz z liczbą miejsc, cenami i często także ocenami innych użytkowników. Aplikacje pozwalają znaleźć parkingi w najbliższej okolicy na podstawie wskazań GPS-u telefonu, a także w pobliżu adresu wpisanego do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.