r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Find Phone With SMS 1.8

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria

Find Phone With SMS to skrajnie prosta w obsłudze aplikacja, która pozwala na odnalezienie zagubionego urządzenia z Androidem. Wszystko czego potrzebuje użytkownik, to drugi numer, z którego wysłać można SMS-a.

Galeria programu

Po uruchomieniu aplikacji i przyznaniu jej uprawnień do danych lokalizacji, użytkownik proszony jest o wymyślnie dwóch haseł. Pierwsze z nich będzie służyć aktywacji alarmu. Drugie zaś pozwala na otrzymanie SMS-a z lokalizacją.

r   e   k   l   a   m   a

Po wysłaniu na zagubione urządzenie SMS-a z pierwszym hasłem, zostanie na nim uruchomiony głośny alarm dźwiękowy i wibracyjny. Kluczową kwestię stanowi fakt, że będzie on działał także przy wyciszonym telefonie.

W przypadku drugiego hasła, nadawca SMS-a otrzyma wiadomość zwrotną z długością i szerokością geograficzną, w jakiej znajduje się urządzenie, a także linkiem do Map Google. W tym przypadku konieczne jest jednak, aby na zagubionym urządzeniu uruchomiony był GPS.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Find Phone With SMS – nigdy więcej poszukiwań wyciszonego telefonu

20
OPROGRAMOWANIE 29.08.2016 | Maciej Olanicki

Producenci sprzętu i oprogramowania często oferują narzędzia i usługi, które mają ułatwić odnalezienie zagubionego telefonu. Nie zawsze jednak sytuacja jest na tyle poważna, aby specjalnie szukać pomocy u Google, gdyż użytkownik przekonany jest, że smartfon jest tuż nieopodal i wystarczy do niego zadzwonić. Gorzej, jeśli urządzenie jest wyciszone. Wówczas z pomocą przychodzi prosta aplikacja Find Phone With SMS. Po instalacji użytkownik musi jedynie wyrazić zgodę na udostępnianie danych o lokalizacji. Następnie konieczne jest zdefiniowanie dwóch słów-kluczy odpowiadających kolejno funkcjom…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.