r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Find music videos - Music Mate (Unreleased) beta

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Music Mate to brakujące ogniwo między YouTubem i odtwarzaczem muzyki. Aplikacja odczytuje informacje o przesłuchiwanym utworze i znajduje do niego teledyski oraz proponuje filmy powiązane.

Po wstępnej konfiguracji, w której można wybrać czy Music Mate będzie działać jako pływająca kulka, czy w powiadomieniach, można zacząć słuchać. Przy każdym utworze aplikacja poda listę powiązanych klipów, a jeśli taki został wyprodukowany, na honorowym miejscu pokaże oficjalny teledysk. Music Mate nie jest jednak odtwarzaczem i po wybraniu filmu uruchomi przeglądarkę lub aplikację YouTube'a, zależnie od ustawień telefonu.

Aplikacja jest na razie w fazie testowej i działa tylko ze Spotify i Google Music i kilkoma innymi odtwarzaczami, ale z czasem powinna zyskać integrację z innymi usługami i szerszą gamą aplikacji.

Przy okazji aplikacja pozwala udostępniać dalej znalezione filmy i może posłużyć do zapisywania listy przesłuchanych utworów i ulubionych filmów. Codzienne listy przebojów pozwalają odkryć nową muzykę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Music Mate – eksperymentalna aplikacja znajdzie teledyski do piosenek, których słuchasz

1
27.01.2017  •  Anna Rymsza

Music Mate dla Androida to brakujące ogniwo między YouTubem i odtwarzaczem muzyki. Aplikacja odczytuje informacje o przesłuchiwanym utworze, znajduje do niego teledysk i proponuje filmy powiązane. Wszystko odbywa się szybko, dyskretnie i bez zaangażowania ze strony słuchającego, co jest w tym przypadku największą zaletą. Dzięki tej drobnej aplikacji można bez żadnego wysiłku przejść od słuchania do oglądania. Podczas wstępnej konfiguracji można wybrać czy Music Mate będzie działać jako pływająca kulka (podobnie jak Messenger), czy w powiadomieniach. Przy każdym utworze aplikacja poda listę…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.