Finger VS Farmers Finger VS Farmers 1.3.4

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Finger VS Farmers to gra zręcznościowa, w której musimy uciekać m.in. przed wściekłymi farmerami i innymi złowrogimi postaciami, jednocześnie próbując ich zniszczyć. Wymaga to sporej zręczności i mnóstwa ruchów na ekranie.

Ta gra jest bardzo wciągająca, co bierze się m.in. ze świetnej szaty graficznej, przypominającą żywcem wyjętą z komiksu. Także muzyka w Finger vs. Farmers jest bardzo ciekawa, w wysokiej jakości, chwilami przypomina np. amerykańskie country i jest dopasowana do scenerii planszy, na której aktualnie walczymy.

Mechanika sterowania jest dość specyficzna, ale można ją opanować w ciągu kilku minut gry. Po pierwsze, przez cały czas trzeba dotykać palcem ekranu. Po drugie, będziemy wykonywali mnóstwo ruchów: w górę i w dół, w prawo i w lewo, aby uniknąć ciosów złych bohaterów i jednocześnie samemu próbując zrobić im krzywdę, by przejść do kolejnej planszy. Walczyć będziemy na wsi, w lasach i w scenerii miejskiej. Dodatkowo, w trakcie gry możemy kupić dodatkową broń (na przykład... czołg), korzystając z modułu mikropłatności lub dzięki zbieranym w grze punktom - choć to pierwsze rozwiązanie jest, rzecz jasna, o wiele szybsze.

Finger VS Farmers to prosta, ale bardzo wciągająca gra. Zaznaczamy jednak, że sporo w niej scen krwistych, więc zanim pokażemy ją dzieciom, lepiej przemyśleć, czy jest to dla nich odpowiednia propozycja. Dorośli zaś powinni znaleźć dla siebie w tej aplikacji sporo rozrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!