Finice - Budżet domowy Finice - Budżet domowy 1.3.13-release

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Finice to w pełni darmowa aplikacja do zarządzania budżetem domowym. Dzięki niej możemy łatwo i szybko monitorować zarówno przychody, jak i wydatki.

Kontroluj domowy budżet

Korzystanie z narzędzia jest banalnie proste. Kiedy zapłacimy na przykład za zakupy w supermarkecie, obiad w restauracji lub paliwo na stacji benzynowe, będziemy musieli jedynie stuknąć palcem na ikonę przypisaną do danej kategorii i wprowadzić odpowiednie wartości. Aplikacja sama wyliczy nasze wydatki, prezentując szczegółowe informacje na wykresie kołowym (możliwe jest również wyświetlanie ich za pomocą listy).

Sporo przydatnych funkcji

Finice to program, który dostosujemy do własnych potrzeb. Twórcy pozwalają na tworzenie personalizowanych kategorii wielopoziomowych, dzięki czemu poza standardowymi kategoriami na ekranie pojawią się również podkategorie. Dostępna jest również opcja dzielenia transakcji finansowych na kilka mniejszych. Nie zabrakło również możliwość definiowania zleceń stałych, które uwzględniane są automatycznie. Wszystko to pozwala nam nam łatwiejsze kontrolowanie wydatków.

Obsługa rozmaitych walut

Liczba portfeli utworzonych w aplikacji jest nieograniczona, a przełączanie między innymi zajmuje dosłownie chwilę, więc wszystkie dane mamy zawsze na wyciągnięcie ręki. Finice oferują także funkcję tworzenia kont walutowych, co okaże się bardzo przydatne w trakcie spłacania kredytów np. we frankach czy też podczas wycieczek.

Finice – najważniejsze cechy:

  • proste w obsłudze darmowe narzędzie do zarządzania domowym budżetem
  • wpisywanie wydatków odbywa się zaledwie jednym kliknięciem
  • automatyczne podsumowywanie wydatków
  • czytelny interfejs użytkownika
  • możliwość dowolnego personalizowania kategorii
  • opcja ustawienia nieskończonej liczby portfeli

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!