r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firaxis zapowiada Enemy Within, rozszerzenie XCOM: Enemy Unknown

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Mało było widać wielbicielom strategii z kosmitami XCOM: Enemy Unknown, bo Firaxis na 15 listopada zapowiada rozszerzenie Enemy Within dla gry. Na PC pojawi się ono do dokupienia do podstawowej wersji tytułu, na konsolach Xbox 360 i PS3 zaś jako niezależny dodatek, co podkreśli ochrzczenie tej wersji mianem Commander Edition. Kilka nowości uczynić ma z dodatkowego pakietu naprawdę łakomy kąsek.

Dojdzie cała masa umiejętności dla naszych postaci, mieszanie im w genach w nowym laboratorium, przyoblekanie w mechaniczne szkielety opracowywane oraz udoskonalane przez oddział do spraw cybernetyki, a do tego wiele potężnych broni plus przydatnych elementów wyposażenia, bo też przeciwników kilku świeżych się pojawi. Porozglądamy się ponadto za kolejnym surowcem, powykonujemy szereg misji dodatkowych, a to wszystko przełoży się jeszcze na bogatsze w przeżycia sesje po sieci ze znajomymi.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.