r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fire Password Viewer 9.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł

Firefox Password Viewer to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania wszystkich haseł zapisanych w przeglądarce Firefox.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika oraz hasła, które podawaliśmy podczas logowania na dowolnej stronie internetowej, serwisie społecznościowym czy forum dyskusyjnym. Potrafi on odszyfrować i odczytać dane do logowania ze wszystkich dostępnych na komputerze profili użytkowników, a także odzyskać hasła z przeglądarki nawet gdy ta zabezpieczona została hasłem głównym. Firefox Password Viewer doskonale radzi sobie z odczytem haseł w systemie lokalnym, jak również zdalnym, automatycznie wykrywając lokalizację profilu na podstawie używanej wersji Firefoksa.

r   e   k   l   a   m   a

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie hasła podawane przez użytkownika podczas logowania w Sieci za pomocą przeglądarki Firefox w wersji od 1.0 do najnowszej. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 30.01.2017 20:52

Co należy wpisać do Master password ?? Nie działa ! Jedynie system zwolnił i zaczyna znikać miejsce na dysku. Co na to redakcja ?
Win 7 64bit

  #1 29.01.2017 23:50

wielkie G nie działa (win 7 x86)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.