r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fire With Fire Tower Attack and Defense 0.9.071

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program wersja stabilna (32/64-bit) zabezpiecz pobieranie

Fire With Fire Tower Attack and Defense to świetna propozycja dla wszystkich miłośników gatunku Tower defense. Jak łatwo odgadnąć chodzi tutaj o powstrzymanie kolejnych fal wrogów podążających po z góry ustalonym trakcie celem zniszczenia naszej bazy. W tym przypadku bazą są drogocenne drzewa, które należy obronić przed płomieniami przybierającymi z czasem całkiem wymyślne i przebiegłe postacie.

Galeria programu

Istotą rozgrywki są sieciowe pojedynki, które staczamy z dobieranymi losowo, aczkolwiek w sposób adekwatny do naszych osiągnięć, przeciwnikami. Ofensywa przypuszczana jest naprzemiennie, aż do kapitulacji któregoś z drzew. W międzyczasie ulepszamy uzbrojenie i optymalizujemy jego układ na planszy.

To właśnie umiejętne i przemyślane rozstawienie zarówno sprzętu bojowego jak i segmentów obronnych stanowi o sukcesie lub porażce. Każdy z tych elementów posiada odmienne właściwości, a w związku z tym także inną cenę wystawienia do walki. Należy tak zarządzać portfelem, by spożytkować środki w sposób możliwie najlepszy w stosunku do rodzaju i ilości przeciwników wypuszczanych przez drugiego gracza.

Tytuł cechuje się dobrą oprawą graficzną, a dzięki zręcznie wprowadzonym elementom kombinowania potrafi wciągnąć na dłuższy czas.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fire With Fire Tower Attack and Defense na weekend

2
ROZRYWKA 16.04.2016 | Rafał Szramowiat (szarameta)

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Fire With Fire Tower Attack and Defense – świetną propozycję dla wszystkich miłośników gatunku Tower defense. Jak łatwo odgadnąć chodzi tutaj o powstrzymanie kolejnych fal wrogów podążających po z góry ustalonym trakcie celem zniszczenia naszej bazy. W tym przypadku bazą są drogocenne drzewa, które należy obronić przed płomieniami przybierającymi z czasem całkiem wymyślne i przebiegłe postacie. Istotą rozgrywki są sieciowe pojedynki, które staczamy z dobieranymi losowo, aczkolwiek w sposób adekwatny do naszych osiągnięć,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.