FireFTP 2.0.31

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

FireFTP to dodatek do przeglądarki stron internetowych Firefox, który umożliwia połączenie się z wybranym serwerem FTP. Nie musimy zatem uruchamiać osobnego klienta FTP, by pobrać lub umieścić pliki na serwerze.

Pomimo iż FireFTP, podobnie jak sama przeglądarka Firefox, jest darmowym rozszerzeniem, posiada szereg bardzo przydatnych funkcji. Narzędzie pozwala na porównywanie oraz synchronizowanie poszczególnych katalogów, szyfrowanie SSL, wyszukiwanie i filtrowanie danych, sprawdzanie spójności, obsługę techniki drag&drop, zdalną edycję, jak również generowanie sum kontrolnych plików. Nie zabrakło także wsparcia SFTP.

FireFTP posiada czytelny interfejs – po lewej stronie mamy dostęp do plików znajdujących się na twardym dysku komputera, natomiast po prawej widzimy zawartość serwera FTP, z którym jesteśmy aktualnie połączeni. Pomiędzy nimi znajdziemy dwie intuicyjne i przydatne ikonki przedstawione w formie strzałek – pobierz i wyślij. Zaznaczając wybrany plik lub katalog możemy umieścić go na FTP-ie lub pobrać za pomocą jednego kliknięcia myszą.

Warto dodać, że użytkownik w dodatku FireFTP do przeglądarki Firefox może utworzyć kilka kont i zapisać w nich dane dostępowe do serwerów FTP w pamięci aplikacji, by potem móc się do nich szybko zalogować, bez konieczności powtórnego wpisania adresu serwera, nazwy użytkownika i hasła.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
dylannfs   1 #5 15.01.2016 19:45

Prosty dodatek wyróżniający się tym, że ma funkcję kopiowania HTTP URL której brakuje w zaawansowanych programach takich jak Filezilla czy Flashfxp, dzięki czemu nie trzeba ręcznie przerabiać skopiowanych linków

  #4 28.01.2014 19:44

średni ten program.

boban71   2 #3 07.04.2013 13:49

absolutnie niczym nie przebija filleZilli i FlashFXP

  #2 31.03.2013 18:52

To sie instaluje jako dodatek do firefoxa tylko.
Nie mozna tego na komputerpobrać?

  #1 17.03.2013 09:52

to jest to... prostota i funkcjonalnosc. POLECAM...