Firefox 3.0.1

Strona główna Aktualności

O autorze

Będąc pod presją wszystkich użytkowników Firefoksa Mozilla udostępniła kolejną wersję swojej przeglądarki oznaczoną numerkiem 3.0.1. Wydanie to zawiera jedynie poprawki bezpieczeństwa.

Firefox 3.0 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej opartej na silniku Gecko 1.9 cenionym przez wielu użytkowników na całym świecie, głównie za szybkość i niemal pełną obsługę standardów internetowych rekomendowanych przez W3C. Firefox to przede wszystkim prostota obsługi, blokowanie wyskakujących okien, przeglądanie w kartach czy zintegrowany menadżer pobierania plików z obsługą wznawiania. Wszystko to jest możliwe dzięki pracy wielu użytkowników tworzących tak rozszerzenia (pluginy) poszerzające możliwości aplikacji o np. wykonywanie popularnych komend (wstecz, odśwież itp.) za pomocą gestów myszy, integrację z akceleratorami pobierania plików, przyspieszanie otwierania stron WWW, powiadamianie o nowych wiadomościach pocztowych, sprawdzanie pisowni i dużo więcej.

Najnowszą wersję przeglądarki Firefox 3.0.1 w wersji dla Windows można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Przeglądarki stron WWW.

© dobreprogramy