r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox 2.0 Beta coraz bliżej

Strona główna Aktualności

Pierwsza Beta Firefoksa 2.0 zbliża się wielkimi krokami. Wczoraj udostępniono trzecią wersję kandydującą na miano Bety (RC3), co oznacza, że Beta powinna ukazać się prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu, lub na początku następnego.

Nowością w stosunku do poprzedniego testowego wydania jest poprawiona wbudowana ochrona anty-pishingowa, ostrzegająca użytkowników podczas wchodzenia na strony, których budowa może wskazywać na próbę oszustwa. W raz z tym wydaniem pojawiły się także zlokalizowane wydania, także po polsku.

Trzecią wersję kandydującą (RC3) bety Firefoksa 2.0 pobrać można ze strony twórców (dostępne wersje na Windows, Linuksa i MacOS X). Plik z polską wersją dla Windows to firefox-2.0b1.pl.win32.installer.exe. Tradycyjne przypominamy, że niestabilne testowe wydania mogą posiadać błędy i zalecamy ostrożność przy ich używaniu.

Uaktualnienie

Właśnie ukazała się oficjalna wersja beta 1 przeglądarki Firefox 2.0. Najnowszą odsłonę można pobrać ze strony domowej lisa. Przypominamy, że jest to wersja niestabilna i może nie działać prawidłowo. Dostępne jest także oficjalne ogłoszenie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.