r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox 2.0 już jutro

Strona główna Aktualności

Już jutro można spodziewać się oficjalnej premiery nowej wersji przeglądarki Firefox 2.0. W ubiegłym tygodniu ukazała się ostatnia, trzecia wersja kandydująca. Nie znaleziono w niej poważnych błędów, więc stabilne wydanie nie będzie się poważnie różnić.

Nowy Firefox będzie wyposażony między innymi w ochronę przed oszustami, przywracanie zamkniętych okien i sprawdzanie pisowni (także w języku polskim). Znajdziemy w nim także nowy schemat graficzny, przywracanie sesji i ulepszoną obsługę kanałów RSS.


Aktualizacja, 23.10.2006, 12:18

Właśnie nieoficjalnie pojawiła się nowa wersja Firefoxa 2.0, którą można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja ->Przeglądarki WWW i klienty poczty e-mail. Aktualnie Mozilla nie wydała jeszcze oficjalnego ogłoszenia. Wersja stabilna nosi ten sam numer kompilacji co wydany tydzień temu RC3.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.