r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox 3.1 (3.5) Beta 3

Strona główna Aktualności

Dzisiaj ukazała się trzecia i prawdopodobnie przedostatnia beta nowej wersji przeglądarki Firefox 3.1 (3.5). Kolejnym etapem ma być Beta 4 zaplanowane na kwiecień, a wersja stabilna powinna ujrzeć światło dzienne na początku drugiego półrocza.

Najważniejszą w stosunku do drugiej bety zmianą jest natywny parser JSON. Poprawiono także obsługę wątków roboczych, szybkość, stabilność i wydajność silników Gecko i TraceMonkey. Nowością jest także automatyczne ukrywanie okna przeglądarki w wyniku włączenia trybu prywatnego, wsparcie dla znaczników wideo i audio, selektorów JavaScript, właściwości CSS i aplikacji offline.

Podczas ostatniego spotkania statutowego, Mozilla zdecydowała o zmianie numeracji serii 3.1 na 3.5, co ma sugerować znaczenie zmian nowej wersji. Trzecią betę Firefoksa można pobrać w polskiej wersji dla Windows, Linuksa i MacOS. Inne wersje językowe można znaleźć na serwerach twórców, przygotowano także listę zmian w nowym wydaniu. Przypominamy, że wciąż jest to wersja testowa, może zawierać błędy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.