reklama

Firefox 3.1 (3.5) Beta 3

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiaj ukazała się trzecia i prawdopodobnie przedostatnia beta nowej wersji przeglądarki Firefox 3.1 (3.5). Kolejnym etapem ma być Beta 4 zaplanowane na kwiecień, a wersja stabilna powinna ujrzeć światło dzienne na początku drugiego półrocza.

Najważniejszą w stosunku do drugiej bety zmianą jest natywny parser JSON. Poprawiono także obsługę wątków roboczych, szybkość, stabilność i wydajność silników Gecko i TraceMonkey. Nowością jest także automatyczne ukrywanie okna przeglądarki w wyniku włączenia trybu prywatnego, wsparcie dla znaczników wideo i audio, selektorów JavaScript, właściwości CSS i aplikacji offline.

Podczas ostatniego spotkania statutowego, Mozilla zdecydowała o zmianie numeracji serii 3.1 na 3.5, co ma sugerować znaczenie zmian nowej wersji. Trzecią betę Firefoksa można pobrać w polskiej wersji dla Windows, Linuksa i MacOS. Inne wersje językowe można znaleźć na serwerach twórców, przygotowano także listę zmian w nowym wydaniu. Przypominamy, że wciąż jest to wersja testowa, może zawierać błędy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić