r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox 3.6 Beta 5 do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Dzisiaj w nocy Mozilla wydała piątą betę przeglądarki Firefox 3.6.

Najnowsza rozwojowa odsłona nowego Firefoksa przynosi aż 125 poprawek na zauważone przez beta-testerów błędy. Poprawiono między innymi błąd związany z awarią Eksploratora Windows po tym, jak w trybie prywatnym użytkownik skopiował tekst do systemowego schowka, rozwiązano problem nieoczekiwanych zamknięć Firefoksa po wyświetleniu stron z animacjami Flash oraz szereg krytycznych błędów powodujących zawieszenie się przeglądarki. Wśród nowości natomiast należy wymienić zmiany w integracji oprogramowania firm trzecich z przeglądarką (ma to zapobiec zawieszeniu Firefoksa po awarii jakiegoś dodatku) oraz nowe wersje językowe (łącznie jest ich już 70).

Wersję rozwojową Firefox 3.6 Beta 5 można pobrać z naszego vortalu w wersjach dla Windows, Linux oraz Mac OS. Przypominamy oczywiście, że nadal jest to beta, a więc wersja potencjalnie niestabilna i mogąca powodować problemy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.