r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox 4 Beta 8 z poprawkami w Firefox Sync

Strona główna Aktualności

Na kilka dni przed Świętami Mozilla udostępniła ósmą betę przeglądarki internetowej Firefox 4. Zmiany wprowadzono między innymi w narzędziu do synchronizacji - Firefox Sync.

Wersja Beta 8 ukazała się zgodnie z wcześniejszymi planami Mozilli. Programiści skupili się przede wszystkim na eliminacji wykrytych wcześniej błędów, a także wprowadzeniu niewielkich zmian w wyglądzie przeglądarki. Między innymi poprawiono konfigurację narzędzia Firefox Sync przeznaczonego do synchronizowania zakładek czy haseł. Zmiany objęły przede wszystkim współpracę między desktopowymi i mobilnymi wydaniami Firefoksa. Zanim Firefox Sync został wprowadzony do przeglądarki, dostępny był jako oddzielny dodatek. Odświeżono również wygląd menadżera plików. Z pełną listą zmian można zapoznać się na stronach Mozilli.

Przypomnijmy, że wcześniejsza beta Firefoksa 4 ukazała się w pierwszej połowie listopada po opóźnieniach - pierwotnie miała ukazać się we wrześniu. Finalna wersja przeglądarki internetowej Mozilli przedwidywana jest natomiast na początek przyszłego roku.

r   e   k   l   a   m   a

Przeglądarkę Firefox 4 Beta 8 można pobrać z naszego vortalu. Aplikacja dostępna jest dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.