r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox 4 beta 11 - coraz bliżej wersji RC

Strona główna Aktualności

Mozilla udostępniła właśnie 11 betę swojej przeglądarki internetowej Firefox 4. Jesteśmy coraz bliżej wersji RC, ale wydana będzie jeszcze co najmniej jedna wersja testowa programu.

W najnowszej wersji Firefoksa skupiono się na eliminacji najważniejszych błędów i luk wykrytych w przeglądarce. To przede wszystkim one blokują Firefoksa przed wydaniem RC. Według wcześniejszych planów Mozilli, Firefox 4 beta 11 miał być ostatnią wersją rozwojową przed wydaniem RC. Doszło jednak do zmian i czeka nas zapewne jeszcze wersja beta 12, a może nawet beta 13 przeglądarki. Beta 11 była natomiast gotowa już w nocy, jednak sporo czasu zajęło Mozilli jej udostępnienie. Proces wprowadzania wersji opisał szczegółowo na liście dyskusyjnej Chris Legnitto odpowiedzialny za kolejne wydania Firefoksa.

Informacje o becie 11 zamieszczono na stronach Firefoksa 4, natomiast szczegółowa lista wyeliminowanych błędów dostępna jest w sekcji dla deweloperów. Mozilla ma nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu uda jej się wydać wersję RC Firefoksa 4. Fundacja planuje również przyśpieszenie planu wydawniczego, o czym szerzej informowaliśmy dzisiaj w osobnym tekście.

r   e   k   l   a   m   a

Przeglądarkę Firefox 4 Beta 11 można pobrać z naszego portalu. Aplikacja dostępna jest dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.