r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox 5 Beta 2 wydany

Strona główna Aktualności

Mozilla wydała kolejną wersję Beta przeglądarki internetowej Firefox 5.0

Wśród nowości wprowadzonych do Firefoksa należy wymienić obsługę animacji CSS. Ponadto programistom udało się zwiększyć wydajność przetwarzania kodu JavaScript i elementów Canvas oraz poprawić zarządzanie pamięcią i siecią. Firefox 5 Beta jest także wyposażony w przełącznik wersji pozwalający zdecydować, którą wersję Firefoksa chcemy testować i otrzymywać dla niej aktualizacje. Przykładowo po zainstalowaniu wydania Beta możemy przekształcić je w wersję Aurora lub powrócić do wydania stabilnego. Firefox 5 Beta to także lepsza zgodność ze standardami - przeglądarka wyraźnie lepiej radzi z HTML5, XHR, MathML, SMIL oraz Canvas. Poprawiono także moduł sprawdzania pisowni i udoskonalono integrację przeglądarki z Linuksem. Pełna lista zmian i wyeliminowanych błędów dostępna jest na stronach Mozilli.

Firefox 5.0 Beta 2 można pobrać z naszego portalu w wersjach dla Windows, Linux i Mac OS. Należy pamiętać, że jest to wydanie testowe i może działać niestabilnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.