r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox 5.0.1 z poprawkami dla Mac OS X

Strona główna Aktualności

O autorze

Mozilla wydała aktualizację swojej przeglądarki internetowej Firefox. W wersji 5.0.1 pojawiły się przede wszystkim poprawki dla systemu Mac OS X.

W najnowszym wydaniu Firefoksa wyeliminowano błędy dotyczące wersji systemu firmy Apple niedostępnej jeszcze na rynku. Chodzi o OS X 10.7 Lion, który w najbliższych dniach ma pojawić się w sprzedaży (Mac App Store). Programiści Mozilli usunęli błąd, który mógł powodować nieprawidłowe zamknięcie Firefoksa 5. Rozwiązano również problemy spowodowane niedawną aktualizacją Javy dla Mac OS X 10.6. W niektórych przypadkach po dokonaniu tego uaktualnienia, Firefox mógł nie wczytywać wtyczki Javy.

Nie wprowadzono natomiast zmian w wersjach dla systemów Windows i Linux - numer wersji został podbity przez skrypty, które tworzą buildy. Na stronach Firefoksa zamieszczono natomiast listę błędów, które występują w obecnej wersji przeglądarki. Problemy mogą pojawić się między innymi podczas przeglądania Gmaila, korzystania z Adobe Readera X czy oglądania materiałów wideo za pomocą QuickTime. Użytkownicy komputerów Mac z procesorami PowerPC nie będą mogli w ogóle uruchomić Firefoksa 5.

r   e   k   l   a   m   a

Przeglądarkę Firefox 5.0.1 można pobrać z naszego portalu w wersjach dla systemów Windows, Linux, a także Mac OS X.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.