r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox 6 beta 3 z licznymi poprawkami

Strona główna Aktualności

Mozilla wydała kolejną, trzecią już, betę przeglądarki internetowej Firefox 6. Programiści skupili się przede wszystkim na usunięciu wykrytych wcześniej błędów.

Lista usuniętych błędów i załatanych dziur w Firefoksie 6 jest długa, wciąż jednak sporo brakuje do wydania stabilnej wersji przeglądarki. Premiera stabilnej wersji popularnego programu przewidywana jest na 16 sierpnia. Do tego czasu czeka nas zapewne jeszcze kilka testowych wydań przeglądarki. Poprawki w wydanej dzisiaj becie 3 objęły między innymi menu zakładek, właściwie wyświetlanie historii przeglądanych stron internetowych, jak również obsługę cache aplikacji w HTML5. Ponadto poprawiono stabilność Firefoksa 6, a także ogólne działanie programu.

W przeglądarce Firefox 6 wprowadzono jak dotąd kilka istotnych zmian. Przywrócono między innymi obsługę protokołu WebSockets, pojawił się też element <progress> przeznaczony do wizualizacji paska postępu informującego nas o zmianach na wybranej stronie. Dodano również Scratchpad, czyli interaktywne środowisko JavaScript. Mozilla poprawiła poza tym działanie takich narzędzi jak Web Console i Firefox Sync.

r   e   k   l   a   m   a

Firefox 6 Beta 3 można pobrać z naszego portalu w wersjach dla Windows, Linux i Mac OS X. Należy pamiętać, że jest to wydanie testowe i może działać niestabilnie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.