Firefox Password Viewer Firefox Password Viewer 12.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Firefox Password Viewer to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania wszystkich haseł zapisanych w przeglądarce Firefox.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika oraz hasła, które podawaliśmy podczas logowania na dowolnej stronie internetowej, serwisie społecznościowym czy forum dyskusyjnym. Potrafi on odszyfrować i odczytać dane do logowania ze wszystkich dostępnych na komputerze profili użytkowników, a także odzyskać hasła z przeglądarki nawet gdy ta zabezpieczona została hasłem głównym. Firefox Password Viewer doskonale radzi sobie z odczytem haseł w systemie lokalnym, jak również zdalnym, automatycznie wykrywając lokalizację profilu na podstawie używanej wersji Firefoksa.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie hasła podawane przez użytkownika podczas logowania w Sieci za pomocą przeglądarki Firefox w wersji od 1.0 do najnowszej. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!