Firefox Sync 1.4 do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Ukazała się kolejna wersja Firefox Sync - dodatku, który pozwala na synchronizację otwartych kart, historii, zapisanych haseł i zakładek między kilkoma instancjami przeglądarki Firefox.

Firefox Sync 1.4 umożliwia nadawanie poszczególnym komputerom nazw (identyfikatorów) co pozwala m.in. skorzystać z Firefox Home dla iPhone - aplikacji zapewniającej synchronizację ustawień między komputerem, a smartfonem Apple. Wśród nowości wprowadzonych do tego wydania Firefox Sync znajdziemy także istotne zmiany w interfejsie użytkownika. Odświeżone GUI jest teraz bardziej przejrzyste i wpisuje się w politykę kompleksowej przebudowy wyglądu Firefoksa. Firefox Sync 1.4 jest teraz dostępny wyłącznie z menu Narzędzia - w poprzednich wydaniach był także obecny na pasku stanu. Dodatek został także wzbogacony o liczne poprawki zwiększające stabilność działania oraz zawiera usprawnienia poprawiające wydajność synchronizacji.

Firefox Sync 4 można pobrać bezpośrednio z serwerów Mozilli. Dodatek docelowo zostanie zintegrowany z przeglądarką w momencie debiutu finalnej wersji Firefoksa 4.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy