r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox for Mobile - w przyszłym tygodniu wersja RC

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Mozilla zamierza wydać wersję Release Candidate mobilnej wersji przeglądarki Firefox w przyszłym tygodniu.

Firefox for Mobile wcześniej znany był jako Fennec. Dotychczas najnowsza jego wersja to Beta 5 wydana na początku listopada dla systemów Windows, Linux i Mac OS oraz urządzeń z systemem Maemo. Jak zapewnia Jay Sullivan, wiceszef ds. rozwiązań mobilnych w Mozilli, fundacja wyda wersję Release Candidate już w przyszłym tygodniu. Jeśli zaś chodzi o wersję finalną, to programiści Firefoksa będą się starać, by pojawiła się ona w ciągu kilku kolejnych tygodni.

Plany te dotyczą oczywiście Firefoksa Mobile w wersji desktopowej i mobilnej dla urządzeń pracujących pod kontrolą Maemo. Wersja dla Windows Mobile jest jeszcze w fazie alpha (różnica w pracach wynosi około 3-4 miesiące), a prace nad wersją na Androida dopiero się rozpoczeły w związku z niedawnym wydaniem przez Google narzędzi dla programistów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.