r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox rekomendowany

Strona główna Aktualności

Określana mianem największego zagrożenia dla Internet Explorera przeglądarka Firefox, w niespełna miesiąc po premierze pokonała granicę 10 milionów pobrań.

Firefox ma coraz silniejsze wsparcie - amerykańskie media donoszą, że w trosce o bezpieczeństwo już kilka uniwersytetów zaleciło swoim studentom porzucenie Explorera. Rekomendowane alternatywy to przeglądarka Safari firmy Apple oraz właśnie Firefox, które dają hakerom znacznie mniejsze niż Explorer możliwości ataków na system czy instalacji programów spyware.

Według firmy analitycznej OneStat, od maja popularność Internet Explorera spadła o 5% - aplikacja kontroluje obecnie 88,9% rynku przeglądarek internetowych. Udziały darmowych przeglądarek z Mozilla Foundation, w tym programu Firefox, to obecnie 7,4% - o 5% więcej, niż w maju. Wynika z tego jednoznacznie, że Firefox trafia głównie do użytkowników porzucających produkt Microsoftu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.