r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox z rozszerzeniami Chrome

Strona główna Aktualności

W Internecie pojawił się bardzo ciekawy dodatek dla Firefoksa. Umożliwia on skorzystanie z rozszerzeń dla Chrome w przeglądarce Mozilli.

Od jakiegoś czasu Chrome i Firefox walczą o popularność wśród internautów. Jednym z pól walki są dodatki dla przeglądarek. Jak dotąd produkt Mozilli prowadzi - użytkownicy Firefoksa mogą korzystać z ponad 6 tys. dodatków. Jednak Google dość prędko dogania przeciwnika. W ledwie kilka miesięcy zamieścił 3 tys. rozszerzeń dla Chrome, a liczba ta stale rośnie. Szerzej na ten temat pisaliśmy na początku marca. Teraz użytkownicy Firefoksa mogą skorzystać z rozszerzeń dla Chrome - wystarczy zainstalować odpowiedni dodatek.

Za pomocą Google Chrome Extensions Manager możemy dodawać do Firefoksa rozszerzenia takie jak sprawdzanie poczty Google, Google Translate, Chrome SEO i wiele innych. Dodatek jest dopiero w wersji Beta, mogą więc wystąpić błędy podczas jego użytkowania. Obecnie nie obsługuje on m.in. zakładek Chrome, skórek, automatycznej aktualizacji, a także reinstalacji rozszerzeń. Twórca dodatku miał - trzeba przyznać - ciekawy pomysł, chociaż większość dodatków dla Firefoksa i Chrome jest bardzo podobna lub wręcz się dubluje. Jednak przy wzrastającej ilości rozszerzeń część z nich może nie posiadać swoich odpowiedników dla przeglądarki Mozilli. Wówczas warto skorzystać z Google Chrome Extensions Managera.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.