Firewall App Blocker Firewall App Blocker 1.6

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Firewall App Blocker to małe i proste narzędzie do zarządzania regułami systemowej zapory sieciowej, które odnoszą się do zainstalowanych na komputerze aplikacji. Z jej pomocą za pośrednictwem zaledwie kilku kliknięć myszki zablokujemy dostęp do Internetu dla wybranych programów i gier.

Firewall App Blocker podobnie jak pozostałe narzędzia tego producenta jest banalnie proste w obsłudze oraz daje możliwość wygodnego blokowania dowolnego oprogramowania zainstalowanego w systemie. Wczytane na listę w głównym oknie programu pozycje są automatycznie blokowane przez zaporę sieciową (tzw. firewalla) i nie posiadają dostępu do Internetu. Aby przywrócić pierwotne ustawienia wystarczy, że usuniemy je z wspomnianej listy.

Narzędzie nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym i uruchomione może być tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!