Firework Firework 2.36

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Firework pozwala w łatwy sposób zmienić dowolną stronę internetową w aplikację desktopową, której uruchomienie nie wiąże się z koniecznością korzystania z przeglądarki internetowej.

Narzędzie daje możliwość tworzenia dowolnej ilości własnych "aplikacji", które tak naprawdę są oknem wyświetlającym zawartość podanego adresu internetowego. Dostępne są one w postaci ikonek w głównym oknie programu i ułatwiają korzystanie z ulubionych serwisów internetowych. Dzięki Firework stworzymy np. prostego klienta poczty do obsługi Gmaila, komunikator Messenger czy aplikację do korzystania z Facebooka. To tylko przykładowe zastosowania programu - scenariusz jego użycia ograniczają w zasadzie jedynie potrzeby samego użytkownika.

Obsługa programu pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinna nikomu przysporzyć problemów. Dodawanie do Fireworka kolejnych serwisów webowych opiera się tylko o wklejenie w odpowiednim polu adresu URL.

Uwaga!

  • Firework domyślnie uruchamiany jest w języku rosyjskim. Zmianę wersji językowej dokonać można w ustawieniach programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!