r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firmao.net CRM 1.1.0.10

Strona główna Windows Firma Pakiety do prowadzenia firmy

Firmao.net CRM to nowoczesna i modułowa aplikacja przeznaczona do kompleksowego zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami.

Oprogramowanie pozwala nam na wygodną obsługę wszelakich dokumentów sprzedażowych, zamówień oraz ofert. Oferuje ono funkcje ewidencjonowania czasu pracy, tworzenia współdzielonych kalendarzy, zadań, projektów i grafików, a także moduł księgowości, umożliwiający łatwe generowanie list płac i przelewów. Na uwagę zasługuje również zestaw narzędzi ERP do obsługi i magazynów oraz integracje z systemami Google, Allegro, Prestashop, Symfonia, Ramzes itp.

r   e   k   l   a   m   a

Platforma Firmao.net CRM zintegrowana została z pocztą e-mail oraz wirtualnymi centralkami VoIP co zapewnia wysoki standard komunikacji z klientem. Współpracuje ona z drukarkami fiskalnymi, umożliwia inwentaryzację sprzętu firmowego i dysponuje rozbudowanym systemem nadawania uprawnień dla pracowników firmy.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 20.06.2017 15:44

całkiem przyzwoity program. interfejs ma calkiem przyjazdy, jak dla mnie + dobrze sie go obsluguje. Dziala chyba raczej tez prawidlowo, jeszcze nie robilem zbyt skomplikowanych rzeczy na nim, ale to co w podstawach porobilem wyglada, ze jest ok. Pogram jest jak najabrdziej ok, ale jest jeszcze cos podobnego tylko bardziej rozbudowanego, jak program online ktory znalazlem w necie http://www.m-faktury.pl wyglada tez bardzo przyjaznie po pierwszych testach.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.