Firmao.net CRM 1.1.0.10

Strona główna Windows Firma Pakiety do prowadzenia firmy
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Firmao.net CRM to nowoczesna i modułowa aplikacja przeznaczona do kompleksowego zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami.

Oprogramowanie pozwala nam na wygodną obsługę wszelakich dokumentów sprzedażowych, zamówień oraz ofert. Oferuje ono funkcje ewidencjonowania czasu pracy, tworzenia współdzielonych kalendarzy, zadań, projektów i grafików, a także moduł księgowości, umożliwiający łatwe generowanie list płac i przelewów. Na uwagę zasługuje również zestaw narzędzi ERP do obsługi i magazynów oraz integracje z systemami Google, Allegro, Prestashop, Symfonia, Ramzes itp.

Platforma Firmao.net CRM zintegrowana została z pocztą e-mail oraz wirtualnymi centralkami VoIP co zapewnia wysoki standard komunikacji z klientem. Współpracuje ona z drukarkami fiskalnymi, umożliwia inwentaryzację sprzętu firmowego i dysponuje rozbudowanym systemem nadawania uprawnień dla pracowników firmy.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 28.05.2018 12:31

Fajny CRM jak dla mnie bardzo intuicyjny system. Trzeba go tylko odpowiednio dostosować do swoich potrzeb, bo oferuje bardzo dużo możliwości. Jeśli włączymy wszystkie moduły, to może być naprawdę bardzo rozbudowany. Ale za pomocą opcji przypinania i odpinania modułów mamy możliwość dostosowywania go do swoich potrzeb. Jeśli włączone są tylko te funkcjonalności, które używamy to jest to naprawdę prosty crm. Używam go od pewnego czasu i jestem naprawdę z niego zadowolona.

  #1 20.06.2017 15:44

całkiem przyzwoity program. interfejs ma calkiem przyjazdy, jak dla mnie + dobrze sie go obsluguje. Dziala chyba raczej tez prawidlowo, jeszcze nie robilem zbyt skomplikowanych rzeczy na nim, ale to co w podstawach porobilem wyglada, ze jest ok. Pogram jest jak najabrdziej ok, ale jest jeszcze cos podobnego tylko bardziej rozbudowanego, jak program online ktory znalazlem w necie http://www.m-faktury.pl wyglada tez bardzo przyjaznie po pierwszych testach.