Fish Fillets - Next Generation

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fish Fillets - Next Generation jest wyjątkową grą logiczną, stanowiącą ideowego spadkobiercę pewnej dawnej czeskiej produkcji. Tak jak w pierwowzorze, kierujemy tutaj parą rybek do zadań specjalnych, które muszą teoretycznie wykonać kilka szpiegowskich misji, ale w praktyce sprowadza się to po prostu do dotarcia do wyjścia z kolejnych etapów. Aby tego dokonać, muszą one bardzo blisko współpracować.

Gadające po czesku rybki są partnerami od lat, niemniej to gracz przecież nimi kieruje. Jedna jest większa, lecz za to silna, druga zaś mała, ale to umożliwia jej przemykanie wąskimi przejściami oraz przesuwanie niewielkich przedmiotów. Bardzo łatwo tutaj uśmiercić któregoś z bohaterów, zrzucając mu coś na głowę albo czymś pocierając, dlatego praktycznie co krok trzeba się między nimi przełączać. Warto zapisywać grę.

Z perspektywy rybki, nagle ogromnym problemem do rozwiązania robi się takie ich poprzesuwanie, by wzajemnie nie blokowały sobie ruchów. Stałe wymiany, kto akurat ma na głowie podźwignąć jakiś przedmiot, stoją na porządku dziennym. Wypada pamiętać o przyciskach F2 (zapis stanu) oraz F3 (przywrócenie), a przy okazji także minusie, którym cofamy się o ruch. Jeden poziom potrafi zabrać naprawdę dużo czasu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!