r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fishbowl Client CTP

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jeden z pierwszych efektów udostępnienia przez Microsoft paczki SDK (Software Development Kit) wspomagającej tworzenie aplikacji dla Facebooka opartych na Silverlight i Windows Presentation Foundation. Fishbowl to aplikacja napisana przez Microsoft w oparciu o WPF, która wykorzystuje API Facebooka zapewniając dostęp do zasobów serwisu z poziomu pulpitu systemu przy wykorzystaniu bardzo bogatego interfejsu użytkownika.

Fishbowl wykorzystuje wiele unikalnych cech Windows 7 - powiadomienia poprzez pasek zadań, listę szybkich odnośników czy podglądu zakładek. Interfejs wspiera urządzenia typu multi-touch oraz gesty, szczególnie wygodne podczas przeglądania zdjęć. Aplikacja powstała w UXLabs@Microsoft i jest swojego rodzaju demonstracją nowych możliwości platformy WPF i w ograniczonym zakresie współpracuje także z Vistą i Windows XP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 15.06.2013 12:06

nie da się zainstalować na win 64bit

yatq   6 #3 24.05.2011 14:02

Ogólnie to niewygodne przegląda się facebook'a w tym programie (możliwe że z przyzwyczajenia). Zajmuje bardzo dużą ilość pracy procesora (u mnie skakało w granicach 45% - 67%). Poszło z dysku po kilku godzinach :)

Extraordinarykid   6 #2 14.02.2011 05:06

Źródło pobierani na chwilę obecną nie działa ;-|

Znalazłem w internecie plik "Manifest Wdrażania Aplikacji".
W środku był link do pobierania

http://fishbowl.codeplex.com/releases/clickonce/Fishbowl.application

  #1 24.12.2009 13:31

******* ale zrzynaja pomysly z konkurncji, czy oni kiedykolwiek cos sami wymysla?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.