Fishing Clash Fishing Clash wersja 1.0.134

Strona główna iOS Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fishing Clash to w pełni trójwymiarowy symulator wędkarstwa.

Autorzy przygotowali liczne zadania do wykonania. Zanim jednak do nich przystąpimy, warto ukończyć niezbyt rozbudowany samouczek, by dowiedzieć się, jak przebiega łowienie ryb w Fishing Clash. Całość sprowadza się do umiejętnego manipulowania żyłką poprzez wykorzystanie specjalnego suwaka widocznego po prawej stronie ekranu i obserwowania napięcia żyłki na środku górnej części wyświetlacza.

Fishing Clash oferuje możliwość zabawy w pojedynkę, ale nie tylko, bo autorzy przygotowali także wariant PvP oraz funkcję zakładania klanów. Podczas zabawy odwiedzimy różnorodne lokacje osadzone w Ameryce Północnej (np. Florydę, jezioro Guntersville Lake w stanie Alabama oraz Alaskę). Wszędzie tam przetestujemy rozmaite techniki łowienia i spotkamy wiernie odwzorowane gatunki ryb.

Fishing Clash jest dostępny do pobrania za darmo, ale zawiera wbudowany system mikropłatności, dzięki którym za prawdziwe pieniądze kupimy chociażby monety do wykorzystania podczas rozgrywki czy też rozmaite dodatki zwiększające między innymi szanse na złapanie ryby.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!